Garanti

Garanti Bankası Müşterilerine Özel!
 Goldmaster Home'da %55 İndirim + Ücretsiz Kargo ve 
*İlk 100 Alışverişe HP-1205 Bluetooth Kulaklık Hediye!


 

 Garanti Cep/İnternet işlemlerinize Goldmasterhome.com'da geçerli indirim fırsatı! 

Garanti Cep/İnternet işlemlerinize goldmasterhome.com’da geçerli indirim fırsatı!

15 Mayıs - 15 Ağustos 2018 tarihleri arasında Garanti Cep veya Garanti İnternet’e giriş yapın, tüm ürünlerde geçerli %55 indirim ve 100 TL üzeri ilk 100 siparişe HP-1205 Bluetooth kulaklık hediye kazanma fırsatı sunuyor.


Kampanya Detayları

15 Mayıs - 15 Ağustos 2018 tarihleri arasında Garanti Cep veya Garanti İnternet’e giriş yapan bireysel müşterilerimiz yararlanabilecektir.

İlgili kampanya, tüm ürünlerde geçerli %55 indirim ve 100 TL üzeri ilk 100 siparişe Bluetooth kulaklık hediye kazanma fırsatı sunuyor.

Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 indirim kodu kazanabilir.

İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez. 

Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler yararlanamaz.

Kişiye özel üretilen kodlar, en geç 31 Ağustos 2018 tarihine ve saat; 23:59’a kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.

İndirim tarifelerinden yararlanılması, ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi T. Garanti Bankası A.Ş. sorumluluğunda değildir.

Kampanya kapsamında yapılacak alışverişe konu üründe herhangi bir hata, ayıp veya geç teslim ya da yanlış ürün teslimi ya da stok yetersizliği nedeniyle ürününün teslim edilmemesinden T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.

T. Garanti Bankası ve GoldMaster HOME kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.Alışverişe başlamak için tıklayınız.