İş Bankası

Goldmasterhome.com’da İş Bankası Müşterilerine Özel İndirim Kuponu ve 15 TL MaxiPuan Ayrıcalığı!


Goldmasterhome.com’da Maximum Mobil’e özel 01 – 31  Temmuz 2017 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla tek seferde yapacağınız peşin veya taksitli 120 TL ve üzeri ilk  alışverişinize 15 TL MaxiPuan! Üstelik alışveriş anında özel indirim ve ücretsiz kargo avantajı!

Kupon Kodunuzu Edinmek İçin; öncelikle Maximum Mobil uygulamasını indirmelisiniz.

Kampanya Sayfasına ulaşmak için, tıklayınız.

Katılmak için:  Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Unutmayın, kampanyamız sadece Maximum Mobil’den katılımlarda geçerli. 

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı  ile yapılan işlemler, iptal, iade işlemleri, Ziraat Maximum Kartlar ve diğer banka kartları ile yapılan ödemeler kampanyaya dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 10 Ağustos 2017 tarihinde en son kullandığınız  kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 24 Ağustos 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya , kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 15 TL MaxiPuan kazanabilir. 

Kampanya Detayları:


• Kampanya tarihleri arasında www.goldmasterhome.com‘dan yapılacak 120 TL ve üzeri ilk alışverişten  sonra müşterilerimizin  Bankamızda kayıtlı cep telefonlarına alışverişi takip eden gün sms ile indirim kuponu kodu iletilecektir.   
• Kampanya kapsamında alınan indirim kupon kodu  www.goldmasterhome.com üzerinden yapılan 120 TL ve üzeri online kredi kartı alışverişlerinizde geçerlidir.
• Kampanya kapsamında iletilecek olan indirim kuponu koduyla,  www.goldmasterhome.com’da İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları veya İş Bankası Bankamatik kartlarıyla yapılacak online ödemelerde  anında sepet toplamı üzerinden %55 indirim uygulanacaktır.
• İndirim kuponu kodu www.goldmasterhome.com’da satın alma aşamasında sepet ekranında bulunan, kupon kodu kullan kutucuğuna girildikten sonra, bu kuponu kullan butonuna basılması ile birlikte sepete uygulanır.
• Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Kampanyadan bir defa faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında tek seferde yapacağınız 120 TL üzeri ilk peşin veya taksitli alışverişiniz için 15 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.
• Kampanya yalnızca katılım talebini Maximum Mobil’den ileten İş Bankası Maximum özellikli kredi kartı sahipleri için geçerlidir.
• İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
• Maximiles'ınıza yüklenen MaxiPuan’ları Maximiles’ınızla kullanabilirsiniz.