Hopi'lilere Özel İndirimler ve 15 Paracık Kazanma Şansı!


1-15 Ağustos Tarihleri Arasında; Goldmasterhome'dan yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL değerinde Paracık kazanırsınız. 15 TL Paracık tarafımızdan müşterilerimize sms ve email yolu ile sunuluyor olacak.

Hopi'lilere Özel Tüm Ürünlerde Geçerli %55 İndirim Kodunuz: HOPİ55 ( Sepette Kupon Kodu Alanına HOPİ55 Yazıp Kullan Dediğinizde Sepetinize %55 İndirim Uygulanacaktır )

Paracık kodunu alan müşterilerimiz, ilgili kodu Hopi uygulamalarında üzerinden kendi hesaplarına girerek 15 TL'leri ni Hopi bakiyelerine yüklemiş olacaklar ve Hopi'nin kendilerine sunduğu alışveriş noktalarında bu paracıklarını diledikleri gibi harcayabilirler.

Paracıklarınız alışveriş yaptığınızdan günden en geç 5 gün sonra sizler ile paylaşılır.

Paracık hediyemize ek olarak; Hopi'liler, Goldmasterhome'da geçerli %55 özel indirim avantajına sahipler, HOPİ uygulaması üzerinden indirim kuponlarınızı edinebilirsiniz, indirim kuponları tüm ürünlerde geçerlidir.

( Siparişi iptali ve iadesi yapan müşterilerimizin HOPİ kodlarıda/yüklemeleride otomatik olarak iptal olacaktır )

Şimdiden Paracık'larınızı Güle Güle harcamanızı dileriz,

Dağıtılan kodların 18 Ağustos2017 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir.

 Hopi üyesi www.goldmasterhome.com ' da yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

  •  Kampanya süresince www.goldmasterhome.com  üzerinden150 TL alışveriş yapan Hopili’ye 15 Paracık kazanabileceği promosyon kodugoldmaster.com.tr tarafından e-mail olarak gönderilecektir. Kodların dağıtımıGoldmaster firmasına aittir.
  •  Hakedilen kodun kullanılabilmesiiçin Hopi’de PROFİLİM ekranında yer alan “PROMOSYON KODU” alanına tıklanarakkampanya seçilir ve “Promosyon Kodu” girilir. Geçerli kodun girilmesi ile hakedilen Paracık hesaba yüklenir.
  •  Kampanyada şartları sağlananfatura ile en fazla 15 Paracık kazanılır.
  •  Bu kampanyaya ek olarakgoldmasterhome.com sitesinde kupon kodu alanına HOPİ55 yazarak ekstra %55indirim kazanabilirsiniz.
  •  Bu kampanya en az 150 TL veüzeri alışverişlerde geçerlidir. Her fatura ile sadece 1 defa 15 Paracıkkazanılabilir.
  •  Kampanya Firma’nın devam edendiğer indirimleri ve kampanyaları ile birlikte çalışacaktır.
  •  Hopi ve GoldMaster kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

 

Hopi’nin ödül puanı Paracık’laralışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri,ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerleruygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarınıdeğiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık’lar takriben 24 saat içindekullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'lialışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse,kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterliParacık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetinsatış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre vekapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarındailetişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.