Teslimat Koşulları

Önemli Bilgilendirme


Değerli müşterilerimiz,

Öncelikle ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.

Bugüne kadar büyük bir mutluluk ile 1 Milyon'dan fazla siparişi siz değerli müşterilerimiz ile buluşturduk,

Ülkemizde ve Tüm Dünyada yaşanan güncel koşullar nedeniyle, online siparişlerde beklenenin çok üzerinde bir artış gözlemlenmektedir. Bununla birlikte kargo firmalarında yoğunluklar ve buna bağlı gecikmeler yaşanmaktadır. Bu nedenle geçici bir süre olağan kargo süreçlerinde ilave günler gözlemlenebileceğini öngörmekteyiz. 

Siz değerli müşterilerimiz ile bu detay bilgiyi paylaşmak ve Kargo takibi yapılırken, kargo firmalarının yoğunluğundan kaynaklanan bu hususun dikkate alınmasını önermekteyiz.

Anlayışınız & Kampanyalarımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı Çok Teşekkür EderizDeğerli Müşterilerimiz,


 • Öncelikle markamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.
 • Sitemizde ki tüm ürünlerin gönderimi stoklarımızdan yapılmakta ve GoldMaster'ın ürettiği ve Distribütör'ü ( Türkiye yetkili dağıtıcı ve satıcısı ) olduğu ürünlerdir.
 • Tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.
 • Yetkili kargo firmamız Yurt İçi Kargo'dur.
 • Bugüne kadar büyük bir mutluluk ile 1 Milyon'dan fazla siparişi siz değerli müşterilerimiz ile buluşturduk,


Teslimat Koşullarımız


 • Değerli müşterilerimiz; İş günlerinde vermiş olduğunuz siparişleriniz 2 gün sonra hazırlanarak işleme alınıp çıkışı sağlanır. Örneğin; Salı günü vermiş olduğunuz siparişinizin perşembe günü depomuzdan çıkışı sağlanır.
 • Özel kampanya dönemlerinde 1-3 gün arası ilave gün gözlenebilir. ( Anlayışınız & Kampanyalarımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı Çok Teşekkür Ederiz )

 • Siparişinizi vermiş olduğunuz günden sonra ki 2.gün hafta sonuna denk geliyor ise siparişiniz pazartesi yurt içi kargoya teslim edilir.     Örneğin; Perşembe günü sipariş verdiyseniz 48 saat sonraki gün olan cumartesi hafta sonu olduğu için siparişiniz pazartesi kargoya teslim edilir.
 • Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde sizlere sms ve email yolu ile bilgilendirme mesajlarımız ulaşır.
 • Siparişlerinizin kargoya teslimi sonrası adresinize ulaşma süresi bizler ile paylaşmış olduğunuz adresin bulunduğu bölgeye göre 1-3 iş günü arasında değişmektedir.


İstisnalar;

 • Sipariş Durumunuz; Siparişleriniz kargoya verildikten 1 gün sonra kargo durumunuz değişebilmektedir; bunun sebebi kargo firmasının sipariş takip bilgilerini mesai bitiminde girmesi ve bir sonraki mesai başlangıcında sistemlerimize yansımasıdır.        Örneğin; Siparişiniz perşembe günü akşam yurt içi kargoya teslim edilmiştir ama siz perşembe günü sipariş durumunuza baktığınızda ''kargolandı'' ibaresini göremezsiniz. Kargolandı ibaresi bir gün sonra yani cuma günü sipariş kontrol ekranlarına yansımaktadır ama siparişiniz perşembe günü kargoya teslim edilmiştir.

 • ''Siparişinizin hazırlanıyor '' olarak görmeniz; Değerli müşterilerimiz siparişlerinizi oluştururken adreslerinizi detaylı bir şekilde girebilmenizi rica ediyor  ve  adres bilgilerinin detaylı bir şekilde girilmemesinden dolayı kargo firmasının manual işlemler yapmak durumunda kalmakta olduğunu paylaşmak isteriz.     Bu manual işlemler sonucunda siparişleriniz çıkmış olmakta  fakat sisteme yansımadığı için sizlerin  ''Siparişinizin hazırlanıyor ''  olarak görmekte olduğunuzu bildirmek isteriz.

Olası bir eksiklik ya da kırılma durumunda ürünü teslim almadan iade ediniz.


Sipariş ettiğiniz ürünün, kargo bilgileri hakkında detayları öğrenmek için web sitemizden “Müşteri Hesapları” bölümünden ulaşabilir ya da info@goldmasterhome.com adresinden bilgi alabilirsiniz.


Saygılarımızla,


Değerli Müşterimiz; Ürünümüz stoklarımıza yeniden giriş sağladığında siz değerli müşterilerimizi bilgilendiriyor olacağız.

Ürünlerimizi göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

İsim
Email
Telefon