Garanti Bankası Kobi

Garanti Bankas Kobi'lerine Özel!
 Goldmaster Home'da %55 İndirim + Ücretsiz Kargo ve 
*İlk 25 Alışverişe PB-2600 Powerbank Hediye! Garanti Kobi Cep/İnternet işlemlerinize Goldmasterhome.com'da geçerli indirim fırsatı! 

Garanti Cep/İnternet işlemlerinize goldmasterhome.com’da geçerli indirim fırsatı!

13 Haziran - 31 Ağustos2018 tarihleri arasında Garanti Cep veya Garanti İnternet’e giriş yapın ve kredi kartı borç ödemesi, para transferi ya da fatura ödemesi gerçekleştirin  tüm ürünlerde geçerli %55 indirim ve 100 TL üzeri ilk 25 siparişe PB-2600 Powerbank hediye kazanma fırsatını yakalayın.


*Bilgi.

Powerbank hediyeleri depo aşamasında kargo kutularına eklenecektir.

14 Haziran itibari ile hediye edilen powerbank sayısı 25 Adet


14 Haziran itibari ile Powerbank hakedişlerimiz tamamlanmış olup; %55 indirim ve ücretsiz kargo kampanyamız devam etmektedir.


Kampanya Detayları

13 Haziran - 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında Garanti Cep veya Garanti İnternet’e giriş yapan ve kredi kartı borç ödemesi, para transferi ya da fatura ödemesi gerçekleştiren Kobi'lerimiz yararlanabilecektir.

İlgili kampanya, tüm ürünlerde geçerli %55 indirim ve 100 TL üzeri ilk 25 siparişe Pb-2600 Powerbank hediye kazanma fırsatı sunuyor.

Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 indirim kodu kazanabilir.

İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez. 

Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler yararlanamaz.

Kişiye özel üretilen kodlar, en geç 31 Ağustos 2018 tarihine ve saat; 23:59’a kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.

İndirim tarifelerinden yararlanılması, ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi T. Garanti Bankası A.Ş. sorumluluğunda değildir.

Kampanya kapsamında yapılacak alışverişe konu üründe herhangi bir hata, ayıp veya geç teslim ya da yanlış ürün teslimi ya da stok yetersizliği nedeniyle ürününün teslim edilmemesinden T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.

T. Garanti Bankası ve GoldMaster HOME kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.Alışverişe başlamak için tıklayınız.