Nostalji


  Bu Kategoride Yer Alan Cep Telefonu Modellerimiz Eski Teknoloji Olması Dolayısıyla;

Sadece Arama Yapma ve Mesajlaşma İçin Kullanılabilmektedir.

GoldMaster M100 TV cep telefonu

444,00TL

Bu Kategoride Yer Alan Cep Telefonu Modellerimiz Eski Teknoloji Olması Dolayısıyla;Sadece Arama Yapma ve Mesajlaşma İçin Kullanılabilmektedir.Çift Sim Kart Teknolojisi 2.2″ QVGA ekran TV Fon..

GoldMaster M7 cep telefonu

444,00TL

Bu Kategoride Yer Alan Cep Telefonu Modellerimiz Eski Teknoloji Olması Dolayısıyla;Sadece Arama Yapma ve Mesajlaşma İçin Kullanılabilmektedir.• Çift Sim Kart Teknolojisi• 3.2 inç WQVGA Dokunmatik Ekra..

Goldmaster M8 Cappucino Cep Telefonu

497,00TL

Bu Kategoride Yer Alan Cep Telefonu Modellerimiz Eski Teknoloji Olması Dolayısıyla;Sadece Arama Yapma ve Mesajlaşma İçin Kullanılabilmektedir.SIM Tipi: Çift Ekran Boyutu: 32 Ekran Çözünürlüğü: 24..

Goldmaster M9 Cep Telefonu

497,00TL

Bu Kategoride Yer Alan Cep Telefonu Modellerimiz Eski Teknoloji Olması Dolayısıyla;Sadece Arama Yapma ve Mesajlaşma İçin Kullanılabilmektedir.Kamera3.2 MP KameraEkran Boyutu3.2'' EkranTelefon Boyutlar..

GoldMaster M90 Çift Hatlı Cep Telefonu

497,00TL

Bu Kategoride Yer Alan Cep Telefonu Modellerimiz Eski Teknoloji Olması Dolayısıyla;Sadece Arama Yapma ve Mesajlaşma İçin Kullanılabilmektedir. Çift SİM Kart teknolojisi(Aynı anda aktif 2 hat)&nbs..

Goldmaster M96 Cep Telefonu

497,00TL

Bu Kategoride Yer Alan Cep Telefonu Modellerimiz Eski Teknoloji Olması Dolayısıyla;Sadece Arama Yapma ve Mesajlaşma İçin Kullanılabilmektedir.Çift Sim Kart QWERTY Klavye ile Kolay Mesajlaşma ..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)